^ Наверх

Туристичні маршрути


Екстремальний туризм

Є безліч місць у світі, які варто відвідати, але починати пізнавати світ варто з рідного краю. Тому хотілось б розповісти про екстремальний туризм на Поділлі. Маршрут розроблений для тих, хто хоче незабутньо та весело провести час, для тих, хто полюбляє екстрім і пригоди.

Докладніше

Khmelnitskiy WalKing – вуличне мистецтво Хмельницького

 Вуличне мистецтво давно популярне у світі, а останніми роками і в Україні. Приємно, що Хмельницький також долучається до цього процесу. У місті з’являються все нові мурали (картини на стінах будинків). Щоб розповсюдити про цей вид мистецтва та ознайомити хмельничан та їх гостей з цікавими місцями міста, я створила цей маршрут-екскурсію муралами нашого міста. До речі, більшість із них не просто тішать яскравими кольорами та естетичною красою, а й мають свій соціальний чи філософський підтекст. Цей маршрут підійде для тих, хто має більше вільного часу та змогу відвідати різні куточки нашого міста. (повний варіант)

Докладніше

Будинки кінця XIX ст.- початку ХХ ст.

Докладніше

Прогулянка муралами міста

Вуличне мистецтво давно популярне у світі, а останніми роками і в Україні. Приємно, що Хмельницький також долучається до цього процесу. У місті з’являються все нові мурали (картини на стінах будинків). Щоб розповсюдити про цей вид мистецтва та ознайомити хмельничан та їх гостей з цікавими місцями міста, я створила цей маршрут-екскурсію муралами нашого міста. До речі, більшість із них не просто тішать яскравими кольорами та естетичною красою, а й мають свій соціальний чи філософський підтекст. Цей маршрут створювався для тих, хто має не так багато вільного часу, але хоче відвідати найцікавіші мурали нашого міста. (скорочений варіант)

Докладніше

Маршрут „Бібліотеки як сучасний креативний простір для прогресивної молоді”

Докладніше

Туристичний маршрут „Металеві дива для малечі від Миколи Мазура”

Докладніше