^ Наверх

Екстремальний туризм

Є безліч місць у світі, які варто відвідати: це і узбережжя Середземного моря, і багата принадами територія США, і цікава історією Європа. Але пізнавати світ варто починати з рідного краю. Тому ми вирішили розробити тур Поділлям. Оскільки це сприяє патріотизму, допомагає ознайомитись із рідним краєм та забезпечує прибутки підприємствам області.

Тур отримав назву «Подільські екстремали» і спрямований на те, щоб ознайомити кожного із цікавими місцями Хмельниччини та незабутньо провести час.

 

Мета – більше дізнатися саме про екстремальний туризм на Поділлі.

Орієнтовний час – 4 дні

Сезон - літо

Вимоги – мінімальна фізична підготовка, відважність, хороший настрій та бажання випробувати себе у різних видах екстріму.

Автор маршруту - Потурняк Анастасія

 

м. Кам'янець-Подільський дуже популярне своїми визначними та надзвичайно старовинними пам'ятками архітектури. Але мало хто знає, що тут також можна провести час так, що адреналін у крові буде вище норми, а спогоди - незабутніми! Ми пропонуємо вам:

1) відвідати найвищий міст України "Лань, що біжить" і стрибнути з нього разом із спеціальною мотузкою;

2) відвідати цікаві фестивалі повітряний куль та побачити Кам'янець з висоти пташиного польоту

Також цей маршрут включає в себе екстремальну подорож до печери "Атлантида", що є найкрасивішою та найунікальнішою касторовою печерою не тільки України, але й Європи. Ми пропонуємо вам побачити на власні очі та відчути на собі важкодоступні місця печери та відвідати найцікавіші зали.

Доволі цікавим та майже не розповсюдженим в Україні видом екстремального туризму є рафтинг. Тому пропонуємо вам сплавитись по річці Дністер.

На вас чекають мальовничі стоянки,  дзвінкий дощ і жарке сонце, купання без міри, вечірні ватри та спілкування, панорамні краєвиди з високих крутих берегів, чарівні ранкові тумани, сріблясті водоспади, травертинові скелі, що нависають над водою, печерами та гротами, в яких здавна шукали усамітнення відлюдники та ченці. . Під час сплаву на Дністрі вашим мобільним домом стануть сучасні туристичні намети. Жодних гаджетів і зайвого шуму. Лише спокій…

По дорозі ми завітаємо до м. Хотин та Хотинської фортеці, а також в Українську Швейцарію, або затоплене село - Бакота.