^ Наверх

Локації для сімейного відпочинку

Аквапарк "7 Океан"
Адреса: вулиця Тернопільська, 7. Сайт: https://7okean.com/

Аквапарк "7 Океан"Аквапарк “7 океан” – це океан різноманітних разваг для дітей та дорослих. Унікальний дизайн занурює нас у загублений світ стародавньої цивілізації. Інтер’єр гармонійно доповнюють атракціони, сауни і джакузі, плавальний та ігрові басейни. “Сьомий океан” – поєднує інноваційні ідеї, сучасні технології, та затишну сімейну атмосферу.Активно відпочити на гірках та атракціонах, розслабитися після трудового дня чи позбутися зайвих калорій,усе це, та багато іншого Ви зможете зробити у цьому аквапарку.

Докладніше...

Джерело: https://7okean.com/


Квест-кімната(Камера в`язня)
Адреса: вулиця Грушевського, 96

Квест-кімната(Камера в`язня)Навколо темрява, тільки чується чиєсь дихання ... Потім вмикається світло, і ми усвідомлюємо, що опинилися в тюремній камері. На собі побачили тільняшки, і тепер стало все ясно - ми укладені і ділимо одну камеру з серійним вбивцею. Що робити далі? Як здійснити втечу? Отже, гра почалася. У цій квест-кімнаті вам потрібно спробувати покинути в`язницю за 60 хвилин, поки ваш сусід по камері знаходиться в карцері і не повернувся назад. Попереду вас чекають цікаві завдання та захоплюючі випробування, вдале проходження яких, гарантує вам втечу з в`язниці.

Докладніше...

Джерело: Квест-кімнати «Ізоляція»- [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://www.izolyatsiya.com.ua/ua/kamera-zaklyuchennogo/


Квест-кімната(Пила)
Адреса: вулиця Грушевського, 96

Квест-кімната(Пила)Часом, щоб відчути смак життя, досить хоча б на мить відчути його втрату. Квест-кімната «Пила» змусить кожного діяти на межі своїх можливостей. Реалістичне конструювання, загрозливий голос ляльки, неймовірний інтер’єр – все це стане Вашим оточенням рівно на годину. Чи зумієте Ви з командою провести ці 60 хвилин з користю? Ризикніть подивитися на світ під іншим кутом зору.

Докладніше...

Джерело: Квест-кімнати «Ізоляція»- [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://www.izolyatsiya.com.ua/ua/pila/


Ковзанка «Льодовиковий період»
Адреса: Вулиця Проскурівська 66

Ковзанка «Льодовиковий період»Круглий рік у Хмельницькому працює ковзанка "Льодовий період".Льодове поле розміром 20х40м має металевий дах, що надає комфортні умови для відпочинку при будь-яких погодних умовах.Ковзанка працює з 8:00 до 23:45. Тривалість сеансу - 45 хвилин.У вихідні та святкові дні ціна однакова для всіх.Тут перш за все дбають про безпеку відвідувачів, на території ковзанки цілодобово ведеться відеоспостереження, здійснюється чергування правоохоронних органів, постійно знаходиться власна охорона. Бажаєте вдосконалити свою майстерність катання на ковзанах-скористайтеся послугами інструкторів.

Докладніше...

Джерело: 1. Ковзанка «Льодовиковий період»- [Електронний ресурс]: – Режим доступу : https://khmelnytsky.com.ua/ua/info-Kovzanka-Lodovyy-period 2. «Льодовиковий період»- [Електронний ресурс]: – Режим доступу : https://moemisto.ua/km/kovzanka-lodoviy-period-46477.html


Кінотеатр «Планетa»
Адреса: Вул. Подільська,39

Кінотеатр «Планетa»Кінотеатр «Планета» знаходиться в будівлі колишнього пожежного депо. Пам`ятка архітектури місцевого значення.Після спорудження нового пожежного депо в будівлі було влаштовано склад «Укроптгалантереї», а у 1980-х роках після реконструкції тут відкрито дитячий кінотеатр «Планета». Також у будівлі знаходиться фірма «Кіновідеопрокат». У 2004 р. на вежі встановлено годинник з боєм, який щогодини виконує музичний фрагмент з пісні «Проскурівський вальс» та відбиває години ударами дзвону. Будівля пожежного депо, завдяки елегантній архітектурі каланчі, що нагадує вежі ратуш минулих століть, яскраво підкреслила центральне перехрестя міста. У фойє кінотеатру знаходиться оригінальна скульптурна композиція «Веселий потяг» Автор — народний художник України Микола Мазур.

Докладніше...

Джерело: 1.Кінотеатр «Планета»- [Електронний ресурс]: – Режим доступу : http://www.kino-planeta.com/ 2.Планета (кінотеатр, Хмельницький)- [Електронний ресурс]: – Режим доступу : http://www.wikiwand.com/uk/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0_(%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%80,_%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9)


Кінотеатр «Мультиплекс» Оазис
Адреса: Вулиця Степана Бандери, 2А, ТРЦ «Оазис»

Кінотеатр «Мультиплекс» ОазисMultiplex в ТРЦ "Оазис" - це чотиризальний кінотеатр найбільшої мережі кінотеатрів України, розташований в самому центрі Хмельницького. Кінотеатр поєднує в собі передові найкращі технології в світі кіно і більше шести років займає першу позицію кінопрокату на Хмельниччині.Новітнє обладнання дозволяє демонструвати фільми в форматах 2D та 3D.До послуг гостей працює бар з широким асортиментом напоїв, попкорну та інших страв на будь-який смак.Це гарний вибір для проведення свого часу з задоволенням.

Докладніше...

Джерело: Джерела: 1.Кінотеатр «Мультиплекс»Оазис- [Електронний ресурс]: – Режим доступу : https://kinoafisha.ua/cinema/hmelnickij/multipleks-v-trc-oazis 2.Multiplex-[Електронний ресурс]: – Режим доступу : https://multiplex.ua/ua/cinema/khmelnytskyi/oazis


Квест-кімната(Божевільня №16)
Адреса: м. Хмельницкий, вул. Проскурівська, 19

Квест-кімната(Божевільня №16)У вас бувало відчуття, що світ навколо ніби нереальний? Немов ви по чужій божевільної волі стали героєм жахливої історії? Саме такі думки будуть крутитися у вас в голові під час відвідування квест кімнати Божевільня №16. Зважившись відвідати цю кімнату, Ви потрапите в місце, яке здатне звести з розуму, якщо не поспішити знайти вихід. А для цього вам необхідно розгадати таємницю хитромудрих лабіринтів і знайти відповіді на логічні загадки. Розслаблятися не можна ні на хвилину, адже вибратися з кімнати з м’якими стінами не легка справа.

Докладніше...

Джерело: Джерело: Квест-кімнати «Ізоляція»- [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://www.izolyatsiya.com.ua/ua/psikhushka-n16/


Квест-кімната(Гараж)
Адреса: вул.Грушевского, 96

Квест-кімната(Гараж)Як щодо того, аби спробувати себе в якості команди, яка майстерно викрадає автомобілі? Бездоганна репутація викрадачів і багатий досвід вдало завершених справ – все це ніщо в порівнянні з новим завданням. Залишилося викрасти останній екземпляр транспортного засобу. Ви вже на півдорозі. У розпорядженні команди лише 60 хвилин, щоб реалізувати задумане. Встигніть втекти раніше, аніж приїдуть поліцейські, інакше місію буде провалено.

Докладніше...

Джерело: Квест-кімнати «Ізоляція»- [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://www.izolyatsiya.com.ua/ua/garazh-2/


Квест-кімната(Готель1408)
Адреса: вул. Грушевського, 96

Квест-кімната(Готель1408)Готель `Дельфін` запрошує Вас зупинитися в будь-якому з наших розкішних номерів. Крім одного… Останнім постояльцем цього номера був Майкл Енслін - письменник романів про містику. Зовсім скоро відкриється бронь на сайті і Ви зможете відчути все, що відчував він. Загадковий номер 1408 ... Те, що відбувається в ньому досить хаотично і важко пояснити. За час існування цього готелю було троє розбилися, двоє зарізали самі себе, четверо повісилися і стільки ж отруїлося ... Ви все ще готові зайти всередину?

Докладніше...

Джерело: Квест-кімнати «Ізоляція»- [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://www.izolyatsiya.com.ua/komnata-1408/


Квест-кімната(Лабораторія)
Адреса: вул.Грушевского, 96

Квест-кімната(Лабораторія)Ми опинилися в дуже дивному приміщенні… Тут багато кліток з піддослідними тваринами, різні ємності з рідиною, мензурки, пробірки, колби та інші місткості, наповнені різнобарвними сумішами. Ця кімната відверто нагадує лабораторію, причому якогось божевільного професора. І, напевно, він хоче проводити над нами досліди. Чи можна залишити це місце? У цій квест-кімнаті Вас чекає величезна кількість цікавих завдань, виконуючи які, Ви зможете вибратися з цього моторошного приміщення. В іншому випадку 1 година закінчиться, і Вам доведеться стати новими піддослідними божевільного професора.

Докладніше...

Джерело: Квест-кімнати «Ізоляція»- [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://www.izolyatsiya.com.ua/ua/laboratoriya-cheknutogo-professora/