^ Наверх

Бібліотеки

Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
Адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна,33. Сайт: http://oub.com.ua/

Хмельницька обласна бібліотека для юнацтваОбласна бібліотека для юнацтва- авторитетний молодіжний центр,який уже багато років не втрачає своїх позицій серед бібліотек,щорічно забезпечуючи інформацією 30 тис. чоловік. За попередні роки досягнуто значного прогресу в модернізації технологій, наприклад: кожен читач має цілодобовий доступ до баз даних через WEB-сайт.Також бібліотека веде активну організаційно-видавничу діяльність.

Докладніше...

Джерело: Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва- - [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://oub.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=29&Itemid=17


Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека
Адреса: м.Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 28. Сайт: http://ounb.km.ua/ .

Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека (ОУНБ) – одна з найстаріших публічних бібліотек регіону. Історія створення її сягає у 1891 рік. Сьогодні в ХОУНБ діє 22 відділи, бібліотека створює власні інформаційні ресурси, тут постійно відбуваються різноманітні зустрічі з цікавими людьми,тематичні заходи та конкурси, уроки тощо. Бібліотека є надзвичайно сучасною і надає різноманітні послуги.

Докладніше...

Джерело: Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека (ОУНБ) - [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://www.ounb.km.ua/about/history.php


Хмельницька міська централізована бібліотечна система (ЦБС)
Адреса: м. Хмельницький, вул. Подільська, 78. Сайт: https://www.cbs.km.ua/index.php

Хмельницька міська централізована бібліотечна система (ЦБС)31 жовтня 1950 р. на засіданні Проскурівського виконавчого комітету було прийняте рішення відкрити в центрі міста міську бібліотеку та читальний зал.Зі збільшенням книжкового фонду і кількості читачів, бібліотека була вимушена переїхати тричі перед тим як опинитися по сучасній адресі. Сьогодні це і методичний центр, і книгозбірня, і виставковий зал, де організовуються виставки-вернісажі місцевих художників, і літературна вітальня, де проводяться презентації книг хмельницьких письменників, це і театральна сцена, де виступають кращі митці міста, колективи будинку культури, школи мистецтв.

Докладніше...

Джерело: Центральна бібліотека . - [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://cbs.km.ua/index.php?dep=1&dep_cur=105&dep_up=1 Гарматюк Наталя. Простір для активних людей: у Хмельницькому відкрили БібліоХаб.- [Електронний ресурс]: – Режим доступу:https://ye.ua/kultura/32368_Prostir_dlya_aktivnih_lyidey__u_Hmelnickomu_vidkrili_BiblioHab.html .


Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Адреса: м. Хмельницький, вул. Свободи 51. Сайт: http://odb.km.ua/

Хмельницька обласна  бібліотека для дітей  імені Т. Г. ШевченкаХмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка була створена в 1937 році. 1989 році бібліотеці було присвоєно ім`я великого сина українського народу, національного генія, поета, художника Т.Г.Шевченка. Вона – лауреат обласних премій імені Т.Г.Шевченка та М.Смотрицького. Гордістю бібліотеки є чарівна кімната казок,де живуть казкові герої,такі як робот Кібер,чарівна лампа Аладіна, магічна куля Гаррі Поттера. у бібліотеці Діють медіа- та Інтернет-центри для юних користувачів. Бібліотека, використовуючи нові інформаційні технології, створює цікаві віртуальні виставки, буктрейлери, які виставлені в сервісі You Tube, блогах, на соціальних сторінках та сайті бібліотеки. Сьогодні Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка не лише книгозбірня, а заклад у якому діти творчо розвиваються і навчаються.

Докладніше...

Джерело: Дитяча бібліотека ім.Т.Шевченка- - [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://odb.km.ua/?dep=1&dep_up=0&dep_cur=3


Мар’янівська сільська бібліотека
Адреса: Хмельницька область Чемеровецький район, с.Мар’янівка, вул. Молодіжна,11В

Мар’янівська сільська бібліотека

Докладніше...

Джерело: Карта Хмельницького


Романівська сільська бібліотека
Адреса: Хмельницька область, Чемеровецький район, село Романівка, вул. Гагаріна, 6/1.

Романівська  сільська бібліотекаБібліотека – це в першу чергу інформаційний центр, за відсутності в селі  школи та дитячого садочка, учні та дошкільна дітвора мають де цікаво проводити свій час, літературні години, казкові калейдоскопи, захоплюючі книжкові подорожі улюбленими книгами. Також бібліотекарі розносять книги людям похилого віку та людям з обмеженими можливостями. Бібліотека надає послуги ксерокопії і сканування. Для дітей організовуються цікаві історичні походи, в тому числі і до краєзнавчого сільського музею. Сільська бібліотека залучає до різноманітних годин творчості, вікторин та книжкових виставок.

Докладніше...

Джерело:


Бібліотека Хмельницького університету управління та права.
Адреса: вулиця Героїв Майдану, 38

Бібліотека Хмельницького університету управління та права.Будинок був споруджений 1914 р. домовласником Вулем для потреб міського банку. З початком Першої світової війни будівлю тимчасово передали у розпорядження військового відомства, а потім штабу Запорізького корпусу Армії УНР. У довоєнні та повоєнні роки у будинку розміщався головпоштамт та телефонна станція, від 2006 р. — бібліотека Хмельницького університету управління та права.

Докладніше...

Джерело: Єсюнін С.М. Прогулянка Проскуровом. Історичні нарис. – Хмельницький, 2008. – С.125.


Хребтіївська сільська бібліотека
Адреса: Хмельницька область, Новоушицький район, с. Хребтіїв, вул. Центральна, 67.

Хребтіївська сільська бібліотекаІсторія створення бібліотеки-філіалу с. Хребтіїв сягає у 1905 рік. Розташована вона була в одній із кімнат панського маєтку. Тут бібліотека функціонувала з 1905 до 1986 року. У 1986 році була перенесена у новозбудований бригадний дім, де знаходиться і сьогодні.

Докладніше...

Джерело:


Копачівська сільська бібліотека
Адреса: село Копачівка, вулиця Центральна, 10, Хмельницька область

Копачівська сільська бібліотекаДо послуг користувачів Копачівської сільської бібліотеки книжковий фонд кількістю 6700 примірників видань. Бібліотека передплачує 10 назв періодичних видань та щороку отримує біля 200 нових книг. У бібліотеці можна отримати книги і періодичні видання додому у тимчасове користування. Якщо користувач не має можливості потрапити у бібліотеку через вік або погіршене здоров’я є можливість обслуговуватися на дому. У нашій бібліотеці ви можете поспілкуватися й відпочити в колі друзів, відвідати творчі акції та масові заходи бібліотеки.

Докладніше...

Джерело:


Віньковецька центральна районна бібліотека
Адреса: 23500 Хмельницька область, смт Віньківці, вул. Соборної України, 19.

Віньковецька центральна районна бібліотекаВіньковецька центральна бібліотека сьогодні – це інформаційний, просвітницький, культурний центр Віньковець, а також інформаційно-методичний центр для сільських бібліотек-філіалів.

Докладніше...

Джерело: Віньковецька центральна районна бібліотека Електронний ресурс. - Режим доступу: http://vinkivci-crb.at.ua/index/istorija_biblioteki/0-13