^ Наверх

Бібліотеки

Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
Адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна,33. Сайт: http://oub.com.ua/

Хмельницька обласна бібліотека для юнацтваОбласна бібліотека для юнацтва- авторитетний молодіжний центр,який уже багато років не втрачає своїх позицій серед бібліотек,щорічно забезпечуючи інформацією 30 тис. чоловік. За попередні роки досягнуто значного прогресу в модернізації технологій, наприклад: кожен читач має цілодобовий доступ до баз даних через WEB-сайт.Також бібліотека веде активну організаційно-видавничу діяльність.

Докладніше...

Джерело: Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва- - [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://oub.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=29&Itemid=17


Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека
Адреса: м.Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 28. Сайт: http://ounb.km.ua/ .

Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека (ОУНБ) – одна з найстаріших публічних бібліотек регіону. Історія створення її сягає у 1891 рік. Сьогодні в ХОУНБ діє 22 відділи, бібліотека створює власні інформаційні ресурси, тут постійно відбуваються різноманітні зустрічі з цікавими людьми,тематичні заходи та конкурси, уроки тощо. Бібліотека є надзвичайно сучасною і надає різноманітні послуги.

Докладніше...

Джерело: Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека (ОУНБ) - [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://www.ounb.km.ua/about/history.php


Хмельницька міська централізована бібліотечна система (ЦБС)
Адреса: м. Хмельницький, вул. Подільська, 78. Сайт: https://www.cbs.km.ua/index.php

Хмельницька міська централізована бібліотечна система (ЦБС)31 жовтня 1950 р. на засіданні Проскурівського виконавчого комітету було прийняте рішення відкрити в центрі міста міську бібліотеку та читальний зал.Зі збільшенням книжкового фонду і кількості читачів, бібліотека була вимушена переїхати тричі перед тим як опинитися по сучасній адресі. Сьогодні це і методичний центр, і книгозбірня, і виставковий зал, де організовуються виставки-вернісажі місцевих художників, і літературна вітальня, де проводяться презентації книг хмельницьких письменників, це і театральна сцена, де виступають кращі митці міста, колективи будинку культури, школи мистецтв.

Докладніше...

Джерело: Центральна бібліотека . - [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://cbs.km.ua/index.php?dep=1&dep_cur=105&dep_up=1 Гарматюк Наталя. Простір для активних людей: у Хмельницькому відкрили БібліоХаб.- [Електронний ресурс]: – Режим доступу:https://ye.ua/kultura/32368_Prostir_dlya_aktivnih_lyidey__u_Hmelnickomu_vidkrili_BiblioHab.html .


Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Адреса: м. Хмельницький, вул. Свободи 51. Сайт: http://odb.km.ua/

Хмельницька обласна  бібліотека для дітей  імені Т. Г. ШевченкаХмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка була створена в 1937 році. 1989 році бібліотеці було присвоєно ім`я великого сина українського народу, національного генія, поета, художника Т.Г.Шевченка. Вона – лауреат обласних премій імені Т.Г.Шевченка та М.Смотрицького. Гордістю бібліотеки є чарівна кімната казок,де живуть казкові герої,такі як робот Кібер,чарівна лампа Аладіна, магічна куля Гаррі Поттера. у бібліотеці Діють медіа- та Інтернет-центри для юних користувачів. Бібліотека, використовуючи нові інформаційні технології, створює цікаві віртуальні виставки, буктрейлери, які виставлені в сервісі You Tube, блогах, на соціальних сторінках та сайті бібліотеки. Сьогодні Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка не лише книгозбірня, а заклад у якому діти творчо розвиваються і навчаються.

Докладніше...

Джерело: Дитяча бібліотека ім.Т.Шевченка- - [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://odb.km.ua/?dep=1&dep_up=0&dep_cur=3


Бібліотека Хмельницького університету управління та права.
Адреса: вулиця Героїв Майдану, 38

Бібліотека Хмельницького університету управління та права.Будинок був споруджений 1914 р. домовласником Вулем для потреб міського банку. З початком Першої світової війни будівлю тимчасово передали у розпорядження військового відомства, а потім штабу Запорізького корпусу Армії УНР. У довоєнні та повоєнні роки у будинку розміщався головпоштамт та телефонна станція, від 2006 р. — бібліотека Хмельницького університету управління та права.

Докладніше...

Джерело: Єсюнін С.М. Прогулянка Проскуровом. Історичні нарис. – Хмельницький, 2008. – С.125.