^ Наверх

Майбутня алея сакур у парку культури і відпочинку ім М.Чекмана

Адреса:
Майбутня алея сакур у парку культури і відпочинку ім М.Чекмана

До 25-го ювілею дружніх відносин між двома державами 2017 рік в Україні названо роком Японії. З цієї нагоди Посольство Японії в Україні висадило більше тисячі сакур у різних містах. 7 листопада 2017 року  у парку культури і відпочинку ім М.Чекмана висадили 19 таких сакур. 10 – при вході в парк, решта – на його території. Ще одне дерево передали для ботанічного саду Хмельницького національного університету. Відкрити місце, яке з часом зможе стати улюбленим для багатьох мешканців, приїзив Наофумі Ікеда, Другий Секретар Політичного Відділу Посольства Японії в Україні.

"У липні мій колега був присутній на відзначенні Днів Японії у Хмельницькому, – каже пан Наофумі. – Він розповів мені, що цей захід був чудово організований. Це і дозволило нам зрозуміти, що у Хмельницькому люди зацікавлені в тому, щоб краще знати японську культуру. Тому кращого міста для того, щоб висадити алею з сакур, годі й шукати. Сподіваюся, що вони стануть символом дружби між двома країнами і що ви згадуватимете Японію щоразу, коли бачитимете їх цвіт. Сам же я сподіваюся невдовзі на власні очі побачити квітучу сакурову алею у Хмельницькому".

"Дуже символічним є те, що ми відкриваємо таку алею саме восени, коли все сіре і похмуре, – наголошує міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – Адже сакура – символ весни, сонця, початку життя. Всього того, чого не вистачає в осінні дні. Хмельничани, впевнений, отримають нове чудове місце для відпочинку".

Джерело: На знак дружби між Японією та Хмельницьким – нова алея сакур.- – [Електронний ресурс]: – Режим доступу: http://khm.gov.ua/uk/content/na-znak-druzhby-mizh-yaponiyeyu-ta-hmelnyckym-nova-aleya-sakur-video .