^ Наверх

Скульптурна галерея українських просвітителів на території Хмельницького інституту МАУП

Адреса: проспект Миру, 99
Скульптурна галерея українських просвітителів на території Хмельницького інституту МАУП

Багатьом з хмельничан було б цікаво дізнатися, що в місті існує скульптурна галерея українських просвітителів, кожен з яких є фактично міжнародним символом української нації.

Хмельницький інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом, що на проспекті Миру, встановив поряд із фасадом навчального корпусу скульптурні мініатюри молодого Тараса Шевченка, Лесі Українки та Григорія Сковороди. Фігури виконані в пластичному матеріалі і пофарбовані у бронзовий колір, що додає галереї надзвичайної гармонійності і привабливості.

Поряд з фасадом хмельницької філії МАУПу існує затишний мініатюрний сквер з лавочками, посеред якого встано-влений ще один пам’ятник славетному гетьману, ім’я котрого увічнено в назві нашого міста – Богдану Хмельницькому.

 

Джерело: Папонова В. Богдан Хмельницький та Леся Українка «сховалися» на проспекті Миру // Є-Поділля. 2 червня 2011 року. - [Електронний ресурс]: – Режим доступу: https://ye.ua/kultura/5223_Bogdan_Hmelnickiy_ta_Lesya_Ukrayinka_shovalisya__na_prospekti_Miru.html